---------------- O Marce VIVALDI ---------------------

Nasze kreacje kierujemy do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, które nie boją się eksperymentować z własnym stylem. Stroje z kolekcji Vivaldi zostaną docenione przez osoby ceniące sobie wysoką jakość tkanin i precyzję wykonania każdego detalu.

Vivaldi to polska marka modowa wyróżniająca się doskonałą jakością tkanin, perfekcyjnym, ręcznym wykonaniem i nienagannym stylem. Pragniemy, by każda z naszych klientek czuła się w naszych kreacjach wyjątkowo, bez względu na to czy będą to stroje codzienne czy wieczorowe.

Wyselekcjonowane tkaniny

Ekskluzywna linia Vivaldi ma w swoim portfolio dwie linie odzieżowe: biznesową oraz wieczorową. Obydwie wykonane są ręcznie z naturalnych tkanin najwyższej jakości, starannie dobieranych w renomowanych włoskich manufakturach.


Jedwabna suknia wieczorowa. ręcznie szyta suknia jedwabna, koronkowa suknia, luksusowe marki

Indywidualnie dopasowany strój wieczorowy od projektanta

Suknia ręcznie szyta jedwabna ,  koronkowa suknia

Każda kobieta marzy o  by założyć na siebie idealnie dopasowany, strój wieczorowy od projektanta, nawet tą najbardziej wymagającą klientkę, jesteśmy w stanie usatysfakcjonować i spełnić jej oczekiwania, tak aby była w stu procentach zadowolona z naszej pracy i czuła się w naszych ubraniach, jak w drugiej skórze. Suknie z linii  wieczorowej są ręcznie szyte i zdobione.

Zdecydowana, elegancka, znająca swoją wartość i mająca jasno wytyczone cele - tak prezentuje się kobieta w strojach z linii biznesowej. Wykonane z najlepszych tkanin

Zapraszamy do  odwiedzenia butiku Vivaldi w galerii Millenium Hall w Rzeszowie, bądź skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego.