Vivaldi Boutique - jest ekskluzywnym multibrandem mieszczącym się w Galerii Handlowej Millenium Hall w Rzeszowie. W swojej ofercie posiada dwie czołowe marki: Vivaldi polski brand odzieżowy mający w swoim portfolio dwie linie biznesową i wieczorową.


Michael Kors - to czołowy, amerykański projektant, który zaistniał w świecie mody mając zaledwie 19 lat. Projektantowi od początku przyświecała jasna idea – chciał tworzyć modę zarówno nowoczesną jak i ponadczasową, skoncentrowaną na klasycznych formach. Designer zestawia pozornie niepasujące do siebie kolory i kroje, które tworzą harmonijną całość i oryginalny, rozpoznawany na całym świecie trend. Marka powstała w 1981 roku i do dziś trzyma się swojej pierwotnej wizji luksusowego, nowojorskiego stylu.Powodzeniem na całym świecie cieszą się przede wszystkim dwie kultowe torby - Selma i Hamilton, które od wielu już sezonów mają swoje stałe miejsce w kolekcjach Michaela Korsa. Te uniwersalne i praktyczne modele idealnie wpisują się w bieżące trendy i już tradycyjnie pojawiają się w nowej, świeżej odsłonie.
Markę tą pokochały miliony kobiet na całym świecie. W naszym butiku oferujemy aktualne kolekcje torebek i butów.


Baldowski - Polska marka obuwnicza, która od 50 lat, w mającej swoją siedzibę w Częstochowie, rodzinnej firmie Baldowski to właśnie wnętrze odgrywa najistotniejszą rolę. Projektując buty i tworząc unikatowe kolekcje dbamy o każdy szczegół: wiemy, że piękna forma podkreśli charakter właścicieli, ale pamiętamy, że tylko wygodne buty sprawią im rzeczywistą przyjemność.
Obserwując trendy zawsze dodajemy do nich coś od siebie: już w latach 70., jako jedni z pierwszych zaproponowaliśmy kobietom eleganckie modele szpilek; czuliśmy, że tylko takie buty będą odpowiedzią na to, co panie kryją w swoich wnętrzach - potrzebę luksusu i chęć sięgnięcia w życiu jeszcze wyżej oraz dojścia jeszcze dalej!
Teraz proponujemy “to coś” w nowatorskich kolekcjach powstałych we współpracy z polskimi projektantami. Pierwszym spektakularnym sukcesem był projekt Baldowski by Zień.
Marka Baldowski jest marką uzupełniającą w naszym salonie. Oferujemy zarówno buty Baldowski jak i Baldowski by Zień.