O marce Vivaldi

Ekskluzywna marka Vivaldi powstała z miłości i pasji do mody. Kierowana jest do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, nie bojących się eksperymentować z modą. Ceniących jakość tkanin i precyzję wykonania, w codziennym i wieczorowym wydaniu.

To co nas wyróżnia, to doskonałe tkaniny, perfekcyjne krawiectwo i nienaganny styl. Każdy projekt powstaje z ogromną precyzją i dbałością o detale, aby każda nasza klientka poczuła się wyjątkowo w naszych ubraniach. Ekskluzywna linia Vivaldi ma w swoim portfolio dwie linie odzieżowe: biznesową oraz wieczorową. Obydwie linie wykonane są z naturalnych tkanin najwyższej jakości, starannie wybierane z renomowanych włoskich manufaktur. Suknie z linii  wieczorowej są w całości ręcznie wykonane i zdobione.

Ideą naszej marki jest tworzenie ubrań ponadczasowych i funkcjonalnych. Każdą naszą klientkę nawet tą najbardziej wymagającą jesteśmy w stanie usatysfakcjonować i spełnić jej oczekiwania, tak aby była w stu procentach zadowolona z naszej pracy i czuła się w naszych ubraniach, jak w drugiej skórze.